DNA - Platforma pro automatizaci IT sítě (úvod a ukázka)


Popis

Naše platforma DNA pomáhá organizacím s libovolnou velikostí IT sítě automatizovat její provoz, správu a údržbu bez nutnosti znalosti programování a to především díky tvorbě vlastních automatizovaných postupů díky low-code/no-code prvkům ve vizuálním drag & drop editoru.

DNA pomáhá provozovatelům sítí automatizovat a organizovat zajišťování, konfiguraci, správu i audit síťových zařízení, přičemž je platforma DNA 100% nezávislá na dodavateli/výrobci (HW, SW) a lze ji snadno propojit se softwary třetích stran (CRM, CMDB, atd.)

Správci a operátoři mohou rychle provádět řešení problémů v síti, poskytovat a odebírat nové služby a konfigurovat rozhraní a směrování.

Pomocí našeho špičkového frameworku lze snadno vytvářet další nové moduly, které slouží k tvorbě automatizovaných pracovních postupů dle individuálních potřeb.

Připraveni rozšířit svou automatizaci? Rezervujte si demo ukázku zdarma!

Více informací - https://www.my-dna.cloud

Podrobnosti


O nás

Slogan

Robotic Process Automation - Introduction & Demo by robotict.com

Kdo jsme

Jsme česká IT společnost se zaměřením na automatizaci procesů, vývoj softwaru, a vyhledávání IT specialistů. Máme vlastní vzdělávací Akademii zaměřenou na RPA a spravujeme také Community forum, kde můžete diskutovat na různá RPA témata.

Reference na Demo ukázku

„Naprostá spokojenost, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval - konečně jsem se mohl zeptat na všechny mé dotazy ohledně RPA někoho kdo tomu rozumí a probere semnou možnosti přesně na míru mým potřebám. Aktuálně společně již řešíme další kroky v rámci spolupráce.“ - Adam B.

„Konzultace probíhala v přátelské atmosféře, pan Hruška tomu opravdu rozumí a vše dokáže vysvětlit a předvést na názorných příkladech, takže je vše snadněji pochopitelné. Děkuji za tuto možnost.“ - Michal H.

Adresa

Bohuslava Martinů 5, Praha 4

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

09:00 – 17:00

úterý

09:00 – 17:00

středa

09:00 – 17:00

čtvrtek

09:00 – 17:00

pátek

09:00 – 17:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno