RPA - Automatizace procesů - úvod & ukázka


Popis

Co je Robotic Process Automation? Jaké jsou přínosy softwarové automatizace? Kde všude se dá RPA použít? Uvidíte čtyři ukázkové robotické procesy v akci. Vaše dotazy zodpoví zkušený RPA vývojář. Kontaktujeme Vás předem, abychom se o Vás něco málo dozvěděli a mohli přizpůsobit obsah více Vaší oblasti.

Podrobnosti


O nás

Slogan

Robotic Process Automation - Introduction & Demo by robotict.com

Kdo jsme

Jsme česká IT společnost se zaměřením na automatizaci procesů, vývoj softwaru, a vyhledávání IT specialistů. Máme vlastní vzdělávací Akademii zaměřenou na RPA a spravujeme také Community forum, kde můžete diskutovat na různá RPA témata.

Reference na Demo ukázku

„Naprostá spokojenost, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval - konečně jsem se mohl zeptat na všechny mé dotazy ohledně RPA někoho kdo tomu rozumí a probere semnou možnosti přesně na míru mým potřebám. Aktuálně společně již řešíme další kroky v rámci spolupráce.“ - Adam B.

„Konzultace probíhala v přátelské atmosféře, pan Hruška tomu opravdu rozumí a vše dokáže vysvětlit a předvést na názorných příkladech, takže je vše snadněji pochopitelné. Děkuji za tuto možnost.“ - Michal H.

Adresa

Bohuslava Martinů 5, Praha 4

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

09:00 – 17:00

úterý

09:00 – 17:00

středa

09:00 – 17:00

čtvrtek

09:00 – 17:00

pátek

09:00 – 17:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno